Potřebujete pomoci s Customio? Nejprve zkuste nalézt odpovědi na Vaše otázky v Nápovědě. Naši specialisté jsou Vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hodin.
Jak začít    →    Jak si obnovit ztracené heslo

Jak si obnovit ztracené heslo

Nemůžete si vzpomenout na své přihlašovací heslo do administrace Customio? Heslo si můžete jednoduše obnovit.

1. Otevřete webové stránky Customio https://www.customio.cz a klikněte v pravém horním rohu obrazovky na tlačítko Přihlášení.

2. V otevřeném dialogovém okně klikněte na odkaz "Zapomněli jste heslo?".

3. Zadejte Váš e-mail, který jste uvedli při registraci a zakládání účtu Customio. Klikněte na tlačítko "Požádat o obnovu hesla".

4. Na Vaši e-mailovou adresu byla zaslána žádost o obnovu hesla. Otevřete tedy Váš e-mail a v příchozím e-mailu klikněte na odkaz pro obnovu dle obrázku níže. Odkaz pro obnovu hesla je z bezpečnostních důvodů platný pouze 2 hodiny od požádání a lze jej použít pouze jednou.

5. Vymyslete Vaše nové heslo a toto zadejte do políček. V obou polích bude stejné nové heslo. Změnu hesla dokončíte potvrzovacím tlačítkem "Potvrdit".

6. Nyní se již můžete přihlásit do administrace Customio novým heslem.

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.
Rozumím a beru na vědomí