Kontakt

Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžemeZeptejte se nás

Nevíte si rady? Společně to rychle vyřešíme. Nejprve zkuste odpověď nalézt v našem Centru podpory. Kdykoli se na nás můžete také obrátit prostřednictvím e-mailu podpora@customio.cz. Na dotazy odpovídáme rychle a ochotně.

Náměty, zlepšení a připomínky

S radostí přivítáme Vaše náměty na zlepšení Customio.cz. Obraťe se na nás prostřednictvím e-mailu namety@customio.cz. Žádnou připomínku nenecháme bez povšimnutí. Vaše postřehy zpracujeme a co nejdříve se Vám ozveme.

Média & novináři

Potřebujete naše logo, Press pack nebo cokoli jiného? Navštivte prosím sekci Pro média. Vše potřebné si zde můžete stáhnout. Když budete cokoli potřebovat, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu media@customio.cz.

Provozovatel Customio.cz

Zoomsoft, s.r.o.
IČ: 05880408
Spisová vložka 98698 C, Krajský soud v Brně
Hvozdecká 1378/10, 635 00, Brno
Bankovní spojení: 5791312379/0800
www.zoomsoft.cz


Vývoj a provoz

Holandská 2, 602 00, Brno
Budova č. 4, 5. patro

Spolupracujte s Customio

Neustále hledáme nové partnery a zajímavé lidi. Zapojte se do našeho partnerského programu nebo s námi nastartujte svou kariéru! Pojďme společně pracovat na zajímavých projektech.

Nahlášení závadného obsahu

Pokud nám chcete sdělit, že nějaký projekt porušuje zákon či podmínky provozu služby Customio, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese abuse@customio.cz.

O Customio

Se službou Customio snadno vdechnete Vašemu webu nový život. Bez programování a technických znalostí do stránek za pět minut přidáte diskuzní fórum, anketu, popup okno, rezervační systém nebo jakoukoli jinou funkci. Přečtěte si o téfo platformě více v sekci O nás.

Obecné dotazy

info@customio.cz

Zákaznická podpora

podpora@customio.cz
+420 537 022 127

Náměty a připomínky

namety@customio.cz

Právní dokumenty

Podmínky použití
Ochrana osobních údajů

Customio - o nás Customio - o nás Customio - o nás Customio - o nás Customio - o nás Customio - o nás