Zdroje zdarma    →    Pomůžeme restauracím v těžké době: Objednávkový a rozvozový systém zcela bezplatně

Pomůžeme restauracím v těžké době: Objednávkový a rozvozový systém zcela bezplatně

Je Vaše restaurace, pizzerie, kavárna, cukrárna nebo bar postižena vládními restrikcemi v souvislosti s onemocněním Covid-19?

Rozhodli jsme se Vám v této těžké době pomoci. Rádi Vám poskytneme naše produkty a služby zcela zdarma, bez závazků a bez skrytých poplatků.

Pro prvních 1 000 podniků, které jsou postiženy vládními restrikcemi proti Covid-19 poskytneme komplexní objednávkový a rozvozový restaurační online systém s možností přímé integrace do Vašich současných stránek. Nebudete hradit aktivační poplatek, nebudete hradit poplatky za provoz a nebudeme si nárokovat ani procenta z Vašich objednávek. Vše je tedy opravdu bezplatné.

Jaké jsou podmínky služby?

Služba je bezplatná a bez závazků. Maximální doba trvání služby je 10 měsíců. Po uplynutí tohoto období může být bezplatná služba prodloužena (v závislosti na situaci s Covid-19 v ČR), můžete také službu ukončit bez jakýchkoli výpovědních podmínek nebo můžete dále pokračovat v placeném programu dle aktuálního ceníku: https://www.customio.cz/cenik/ 

Funkce objednávkového systému

1. Správa jídelních a nápojových lístků online, propojení s Vašimi současnými webovými stránkami.

2. Možnost online objednat cokoli z jídelního i nápojového lístku, integrace objednávkového systému do Vašich současných stránek.

3. Správa online objednávek, automatická e-mailová potvrzení klientům.

4. Pokročilá nastavení dopravy a cen.

Mám zájem

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás a všechno společně vyřešíme.

Obrázky zdarma pro Váš firemní blog
08.07.2022, Martin Brodecký

Obrázky zdarma pro Váš firemní blog. Kde je stahovat, jaké mají mít rozměry, velikost a jak je správně optimalizovat pro rozumný výkon webové stránky. Pojďme se na to podívat.

Na první pozice v Google bez investic do reklamy
22.01.2022, Martin Brodecký

Pojďme si společně ukázat, jak dostat Váš web nebo e-shop na přední příčky internetového vyhledávače Google, aniž byste museli investovat vysoké částky do reklamních kampaní.

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.
Rozumím a beru na vědomí