Tvorba webu    →    Proč použít Customio pro firemní web?

Proč použít Customio pro firemní web?

Platforma Customio je zcela odlišná od všech současných řešení firemních webových stránek. Customio je navržené tak, aby za minimální cenu poskytlo vysoce kvalitní řešení firemních webových stránek, které bylo doposud výsadou pouze zakázkových webů s pořizovacími investicemi 60 - 100 tisíc korun. Customio je striktně zaměřené na nejvyšší možnou kvalitu výsledku za nejnižší možnou cenu. Pojďme se na celou službu Customio podívat konkrétně. 

 

Všechno uděláme za Vás

Stejně jako u drahých řešení na míru, tak i v Customio vše uděláme za Vás. Webové stránky za Vás vytvoříme, společně aplikujeme vhodný obsah a následně celý web za Vás pečlivě nastavíme pro Google i Seznam - obecně tedy pro výborné výsledky ve vyhledávání.

Těmito kroky Vám výrazně ušetříme čas, který můžete věnovat svému podnikání. Především ale zajistíme opravdu kvalitní výsledek celého webu. Víme, že Vaším oborem není tvorba webových stránek a pokud chceme společně dosáhnout opravdu reálných výsledků, pak jediná cesta je vše provést odborně správně.

Abychom to zvládli za nízkou cenu pro Vás, vyvinuli jsme speciální platformu Customio, která nám to umožní. Několik let jsme připravovali unikátní nástroje a procesy.

Pokročilý vizuální editační systém

Ikdyž web tvoříme i nastavujeme za Vás, máte plně k dispozici krásný vizuální redakční systém s pokročilými funkcemi. Nejste tak závislí na aktualizacích od programátora. Snadno můžete spravovat obsahové bloky, blog, fotografie, video a kompletní nastavení Vašeho webu.

Unikátnost Customio ale spočívá v tom, že běžné i méně běžné obsahové úpravy můžete nechat také na nás. V redakčním systému stačí vytvořit požadavek, který se ihned dostane k našim specialistům. Veškeré požadavky se ukládají a kdykoli můžete nahlížet do stavu jejich zpracování.

Individuální úpravy a změny

Přestože cenově se naše služby pohybují jen mírně nad hranicí univerzálních editorů (Webnode, Wix, Mozello apod), celá platforma je navržena tak, aby bylo možné realizovat individuální změny a funkce na webu. Nejsme tedy typicky krabicové řešení a počítáme s Vašimi unikátními požadavky. Vaše požadavky na míru Vás zároveň cenově nezrujnují.

Nikdy se Vám tedy nestane, že byste narazili na hranice Vašeho webu (resp. našich služeb). Ať už budete na svém webu potřebovat cokoli, vždy to společně zvládneme. Proto je Customio vhodné řešení pro malé i velké podnikání, kde web roste s Vámi a přesně tak, jak potřebujete.

Pokročilé SEO a propojení s Google nástroji

Narozdíl od krabicového řešení, kde si web tvoříte sami, web od Customio vždy už od začátku disponuje správným a maximálním nastavením pro vyhledávače. Web je propojený s Google Analytics, Google Search Console i dalšími nástroji. Všechny nástroje jsou pečlivě nastaveny od nás. Tím Vám zajistíme maximální možné výsledky Vašeho webu v budoucnu.

Propojení se sociálními sítěmi

Customio web si výborně rozumí se všemi sociálními sítěmi. Samozřejmostí je Facebook, Facebook Pixel, LinkedIn, Google, Instagram, Twitter či YouTUbe. Nastavení propojení je velmi jednoduché.

Krásný, originální a mobilní vizuál

Všechny weby od Customio mají moderní, plně responzivní a velmi poutavý vizuál. Na vizuální stránce si dáváme záležet. V rámci služeb Customio pro naše klienty vytváříme také originální loga, bannery, tiskové materiály a vše, co souvisí s Vaší značkou. Výhodou následně je, že vše sladíme v jeden krásný celek.

Rezervační systém online je přímou součástí

Nedílnou součástí webu jsou pokročilé aplikace. K dispozici je například rezervační systém pro Vaše služby, Galerie, Diskuzní fóra, návštěvní knihy a mnoho dalších vychytávek.

Specifické funkce, restaurace, rozvozový a objednávkový systém

Redakční systém disponuje také specifickými funkcemi pro jednotlivé obory podnikání. Máte tak k dispozici například správu denního menu pro Vaši restauraci, objednávkový systém, rozvozový systém a mnoho dalšího.

Cena

Cena celého řešení se pohybuje v rozmezí od 790 Kč po 2 490 Kč měsíčně. I nejnižší balíček za 790 Kč přitom obsahuje pokročilé funkce a bude výborně stačit pro většinu firemních webů.

 

Proč je cena měsíční a nikoli jednorázová?

Když si necháte zhotovit web na zakázku a uhradíte jej jednorázově, bude cena vysoká, ale výsledek neuspokojivý. Proč? Odpověď je jednoduchá - o webové stránky je potřeba se průběžně starat. Hlídat je potřeba zejména Google nástroje, vznikající obsah webu, SEO optimalizaci, technické věci a mnoho dalších aspektů. Protože Customio je zaměřeno především na výsledek, nabízíme web pouze jako službu. Žádný web nenecháme "usnout", v rámci měsíčního provozního poplatku je zahrnuto vše, co web potřebuje a ještě něco navíc. V pravidelnýách intervalech tak například kontrolujeme Váš obsah, Google nástroje i další věci. Naší snahou je, aby web rostl a plnil Vaše byznys očekávání.

Za rozumnou měsíční cenu tak získáte smysluplnou službu naprosto bez starostí, garanci výsledků a služby na špičkové úrovni. Přitom se ale stále pohybujeme v řádech stokorun. Když se rozhodnete své podnikání ukončit, stačí pouze přestat hradit i Vaše webové stránky. V Customio nejste vázáni žádnými úvazky.

Proč nedoporučuji WordPress pro firemní web?
19.06.2024, Martin Brodecký

Několik jasných a racionálních důvodů, proč nedoporučuji WordPress redakční systém pro firemní webové stránky. Pojďme se na to společně podívat a vše si konkrétně ukázat.

Proč není Váš web v Google?
19.06.2024, Martin Brodecký

Když Váš web není v Google, zákazníci jej nenajdou. Pojďme si společně zodpovědět, proč Vás Google nevidí a co můžete udělat proto, aby se situace změnila. Je to snadné.

Pozor na weby zdarma a online editory
19.06.2024, Martin Brodecký

Proč nejsou jednoduché editory a weby zdarma často vhodné pro Vaše podnikání ať už jste živnostník či velká společnost? Pojďme se na to podívat objektivně.

pencilTato webová stránka používá Cookies

Prohlížením obsahu těchto stránek a využíváním produktů a služeb na těchto stránkách souhlasíte s použitím Cookies. Další informace naleznete v sekci Ochrana soukromí.
Rozumím a beru na vědomí